TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2014-09-06 Orzeł Osiek - Sparta Złotów
  • 2014-08-17 Inaugarcja sezonu!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Osiek - TP Polonia Piła 2:1
  • Zjednoczeni Kaczory - Orkan Śmiłowo 2:0
  • Pogoń Łobżenica - GLKS Wysoka 2:4
  • Unia Ujście - Polonia Jastrowie 4:2
  • Włókniarz Okonek - Łobzonka Wyrzysk 4:5
  • Sparta Złotów - Stella Białośliwie 7:1
  •        

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

31

10-2014

piątek

01

11-2014

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 86, wczoraj: 367
ogółem: 497 133

statystyki szczegółowe

Ankiety

Na którym miejscu Orzeł skończy sezon w Lidze Okręgowej ?

Wydarzenia

TRENINGI !

  • autor: Protection, 2014-08-04 21:23


SENIORZY :

  • ​Wtorek 21 października godz. 17:00
  • Czwartek 23 października godz. 17:00
  • MECZ 25 października o godz. 15.00 w Osieku. Zbiórka : 14:00 na stadionie.

JUNIORZY :

  • Wtorek 21 października godz. 17.00
  • Czwartek/Piątek 23/24 października o godz. 17.00
  • MECZ 25 października o godz. 12.00 w Osieku. Zbiórka : 11.00 na stadionie.

Aktualności

Inaugarcja sezonu!

  • autor: Protection, 2014-08-17 17:14

TSK Orzeł Osiek - Unia Ujście



Najbliższe spotkanie

Pogoń ŁobżenicaOrzeł Osiek
Pogoń Łobżenica   Orzeł Osiek
2014-11-08, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
TP Polonia Piła - Stella Białośliwie
Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów
Polonia Jastrowie - Włókniarz Okonek
GLKS Wysoka - Unia Ujście
Orkan Śmiłowo - Pogoń Łobżenica
Orzeł Osiek - Zjednoczeni Kaczory

Ostatnie spotkanie

Orzeł OsiekTP Polonia Piła
Orzeł Osiek 2:1 TP Polonia Piła
2014-10-18, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Orzeł Osiek 2:1 TP Polonia Piła
Zjednoczeni Kaczory 2:0 Orkan Śmiłowo
Pogoń Łobżenica 2:4 GLKS Wysoka
Unia Ujście 4:2 Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek 4:5 Łobzonka Wyrzysk
Sparta Złotów 7:1 Stella Białośliwie

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

29.09.2012r. Orzeł Osiek-Zryw Sypniewo 1:2
Ładowanie...