TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

18

12-2014

czwartek

19

12-2014

piątek

20

12-2014

sobota

21

12-2014

niedziela

22

12-2014

pon.

23

12-2014

wtorek

24

12-2014

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 170, wczoraj: 209
ogółem: 515 679

statystyki szczegółowe

Ankiety

Na którym miejscu Orzeł skończy sezon w Lidze Okręgowej ?

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz 11 24 7 3 1 35 - 20 +15
2.
bz 11 23 7 2 2 21 - 14 +7
3.
bz 11 22 7 1 3 30 - 14 +16
4.
bz 11 19 5 4 2 19 - 15 +4
5.
bz 11 17 4 5 2 24 - 16 +8
6.
bz 11 17 5 2 4 20 - 19 +1
7.
bz 11 14 4 2 5 26 - 29 -3
8.
bz 11 12 3 3 5 15 - 19 -4
9.
bz 11 10 3 1 7 21 - 28 -7
10.
plus 11 9 2 3 6 14 - 22 -8
11.
minus 11 9 2 3 6 15 - 29 -14
12.
bz 11 6 1 3 7 12 - 27 -15

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
5 12 4 0 1 15 - 4 +11
2.
6 11 3 2 1 16 - 11 +5
3.
6 11 3 2 1 8 - 6 +2
4.
6 9 2 3 1 12 - 8 +4
5.
5 9 3 0 2 11 - 8 +3
6.
5 8 2 2 1 11 - 6 +5
7.
5 8 2 2 1 11 - 7 +4
8.
6 7 2 1 3 14 - 15 -1
9.
6 7 2 1 3 11 - 16 -5
10.
5 6 2 0 3 15 - 15 0
11.
6 5 1 2 3 5 - 9 -4
12.
5 4 1 1 3 7 - 11 -4

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
6 14 4 2 0 10 - 6 +4
2.
5 13 4 1 0 19 - 9 +10
3.
6 10 3 1 2 15 - 10 +5
4.
6 9 3 0 3 9 - 12 -3
5.
6 8 2 2 2 11 - 14 -3
6.
5 8 2 2 1 11 - 9 +2
7.
5 8 2 2 1 12 - 8 +4
8.
6 8 2 2 2 8 - 8 0
9.
5 3 1 0 4 7 - 13 -6
10.
5 2 0 2 3 4 - 13 -9
11.
5 1 0 1 4 7 - 18 -11
12.
6 1 0 1 5 3 - 16 -13

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. GLKS WysokaGLKS Wysoka 11 24 7 3 1 35 - 20 +15
2. Pogoń ŁobżenicaPogoń Łobżenica 11 23 7 2 2 21 - 14 +7
3. Sparta ZłotówSparta Złotów 11 22 7 1 3 30 - 14 +16
4. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 11 19 5 4 2 19 - 15 +4
5. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 11 17 4 5 2 24 - 16 +8
6. Unia UjścieUnia Ujście 11 17 5 2 4 20 - 19 +1
7. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 11 14 4 2 5 26 - 29 -3
8. TP Polonia PiłaTP Polonia Piła 11 12 3 3 5 15 - 19 -4
9. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 11 10 3 1 7 21 - 28 -7
10. Stella BiałośliwieStella Białośliwie 11 9 2 3 6 14 - 22 -8
11. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 11 9 2 3 6 15 - 29 -14
12. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 11 6 1 3 7 12 - 27 -15

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Unia UjścieUnia Ujście 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. TP Polonia PiłaTP Polonia Piła 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Pogoń ŁobżenicaPogoń Łobżenica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. GLKS WysokaGLKS Wysoka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Stella BiałośliwieStella Białośliwie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Sparta ZłotówSparta Złotów 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Orzeł Osiek XXX - 2:2 - 3:23:5 - - - 2:11:20:4
2. Stella Białośliwie1:1 XXX - - 2:02:21:2 - 5:1 - - -
3. Zjednoczeni Kaczory - 2:1 XXX 2:0 - - 0:02:11:31:1 - -
4. Orkan Śmiłowo3:03:1 - XXX - - 1:22:22:21:1 - -
5. Łobzonka Wyrzysk - - 0:32:6 XXX - - 6:2 - 1:23:02:2
6. GLKS Wysoka - - 3:32:22:0 XXX - - - 3:24:12:3
7. Pogoń Łobżenica3:0 - - - 2:02:4 XXX - - - 2:32:1
8. Polonia Jastrowie2:21:0 - - - 0:30:1 XXX 2:20:1 - -
9. Włókniarz Okonek4:1 - - - 4:52:51:2 - XXX - - 4:2
10. TP Polonia Piła - 3:0 - - - - 3:3 - 0:2 XXX 1:30:3
11. Unia Ujście - 0:01:22:2 - - - 4:24:1 - XXX -
12. Sparta Złotów - 7:13:10:2 - - - 4:0 - - 1:0 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Ostatnie spotkanie

Pogoń ŁobżenicaOrzeł Osiek
Pogoń Łobżenica 3:0 Orzeł Osiek
2014-11-11, 13:30:00
Zbiórka 12:00 koło Słonecznej/ABC !!!
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Zjednoczeni Kaczory 1:1 TP Polonia Piła
Pogoń Łobżenica 3:0 Orzeł Osiek
Unia Ujście 2:2 Orkan Śmiłowo
Włókniarz Okonek 2:5 GLKS Wysoka
Sparta Złotów 4:0 Polonia Jastrowie
Stella Białośliwie 2:0 Łobzonka Wyrzysk

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

JUNIORZY: Łobzonka Wyrzysk-Orzeł Osiek 1:1
Ładowanie...