TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

25

06-2016

sobota

26

06-2016

niedziela

27

06-2016

pon.

28

06-2016

wtorek

29

06-2016

środa

30

06-2016

czwartek

01

07-2016

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 294, wczoraj: 221
ogółem: 660 143

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz 7 19 6 1 0 29 - 9 +20
2.
plus 6 14 4 2 0 12 - 3 +9
3.
minus 7 11 3 2 2 14 - 6 +8
4.
plus 7 10 3 1 3 13 - 11 +2
5.
minus 6 9 3 0 3 11 - 11 0
6.
plus 6 9 3 0 3 9 - 11 -2
7.
plus 6 9 3 0 3 7 - 11 -4
8.
minus 7 8 2 2 3 12 - 11 +1
9.
minus 6 8 2 2 2 9 - 11 -2
10.
minus 7 8 2 2 3 11 - 15 -4
11.
minus 5 6 2 0 3 10 - 12 -2
12.
bz 6 3 1 0 5 8 - 15 -7
13.
bz 6 3 1 0 5 4 - 23 -19

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
4 12 4 0 0 17 - 5 +12
2.
5 10 3 1 1 13 - 4 +9
3.
4 7 2 1 1 9 - 4 +5
4.
3 7 2 1 0 7 - 2 +5
5.
2 6 2 0 0 4 - 1 +3
6.
3 6 2 0 1 8 - 7 +1
7.
3 6 2 0 1 6 - 5 +1
8.
3 4 1 1 1 6 - 4 +2
9.
3 4 1 1 1 7 - 9 -2
10.
3 4 1 1 1 3 - 5 -2
11.
2 3 1 0 1 1 - 1 0
12.
3 3 1 0 2 4 - 6 -2
13.
3 3 1 0 2 2 - 9 -7

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
3 7 2 1 0 12 - 4 +8
2.
3 7 2 1 0 5 - 1 +4
3.
4 6 2 0 2 8 - 10 -2
4.
3 4 1 1 1 6 - 6 0
5.
4 4 1 1 2 4 - 6 -2
6.
4 4 1 1 2 6 - 7 -1
7.
3 3 1 0 2 5 - 6 -1
8.
3 3 1 0 2 4 - 7 -3
9.
4 3 1 0 3 3 - 10 -7
10.
2 1 0 1 1 1 - 2 -1
11.
2 0 0 0 2 2 - 5 -3
12.
3 0 0 0 3 4 - 9 -5
13.
3 0 0 0 3 2 - 14 -12

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Pogoń ŁobżenicaPogoń Łobżenica 7 19 6 1 0 29 - 9 +20
2. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 6 14 4 2 0 12 - 3 +9
3. Noteć DziembowoNoteć Dziembowo 7 11 3 2 2 14 - 6 +8
4. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 7 10 3 1 3 13 - 11 +2
5. TP Polonia PiłaTP Polonia Piła 6 9 3 0 3 11 - 11 0
6. Unia UjścieUnia Ujście 6 9 3 0 3 9 - 11 -2
7. Sokół szamocinSokół szamocin 6 9 3 0 3 7 - 11 -4
8. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 7 8 2 2 3 12 - 11 +1
9. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 6 8 2 2 2 9 - 11 -2
10. Sparta ZłotówSparta Złotów 7 8 2 2 3 11 - 15 -4
11. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 5 6 2 0 3 10 - 12 -2
12. Leśnik MargoninLeśnik Margonin 6 3 1 0 5 8 - 15 -7
13. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 6 3 1 0 5 4 - 23 -19

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Sokół szamocinSokół szamocin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Leśnik MargoninLeśnik Margonin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sparta ZłotówSparta Złotów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Unia UjścieUnia Ujście 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. TP Polonia PiłaTP Polonia Piła 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Pogoń ŁobżenicaPogoń Łobżenica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Noteć DziembowoNoteć Dziembowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. Orzeł Osiek XXX - - 0:31:61:0 - - - - - - -
2. Zjednoczeni Kaczory - XXX 0:2 - - - - - - 4:24:3 - -
3. Orkan Śmiłowo - - XXX 5:01:1 - - 3:1 - - 3:0 - -
4. Łobzonka Wyrzysk - - - XXX - 2:2 - - 0:3 - - 1:0 -
5. Pogoń Łobżenica - - - - XXX 3:1 - 2:17:2 - - 5:1 -
6. Polonia Jastrowie - - - - - XXX 5:2 - - - - 0:11:1
7. Włókniarz Okonek5:02:11:1 - - - XXX - - 1:2 - - -
8. TP Polonia Piła - 3:1 - - - - 2:1 XXX 1:3 - - - -
9. Unia Ujście - - - - - - 0:1 - XXX - - - 1:0
10. Sparta Złotów2:1 - - 3:32:5 - - - - XXX 2:1 - -
11. Leśnik Margonin - - - - - 1:3 - 1:32:0 - XXX - -
12. Sokół szamocin3:1 - - - - - - - - 1:0 - XXX -
13. Noteć Dziembowo6:1 - 0:23:0 - - - - - 0:0 - 4:1 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Pogoń Łobżenica - Leśnik Margonin
Noteć Dziembowo - Zjednoczeni Kaczory
Łobzonka Wyrzysk - TP Polonia Piła
Sokół szamocin - Orkan Śmiłowo
Orzeł Osiek - Unia Ujście
Polonia Jastrowie - Sparta Złotów

Ostatnie spotkanie

Sparta ZłotówOrzeł Osiek
Sparta Złotów 2:1 Orzeł Osiek
2015-10-10, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sparta Złotów 2:1 Orzeł Osiek
Unia Ujście Sokół szamocin
TP Polonia Piła Noteć Dziembowo
Zjednoczeni Kaczory Pogoń Łobżenica
Leśnik Margonin Włókniarz Okonek
Orkan Śmiłowo 5:0 Łobzonka Wyrzysk

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

Czarni Nakło 14-3 Orzeł Osiek
Ładowanie...