TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2016-07-14 TRENINGI !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Osiek - Sokół szamocin 1:1
  • Leśnik Margonin - Włókniarz Okonek 5:5
  • Polonia Chodzież - Łobzonka Wyrzysk 2:1
  • Iskra Krajenka - Polonia Jastrowie 0:1
  • Zjednoczeni Kaczory - Sparta Złotów 1:3
  • Noteć Dziembowo - Orkan Śmiłowo 3:2
  •        

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

03

12-2016

sobota

24 urodziny obchodzi Jan Boinski

04

12-2016

niedziela

05

12-2016

pon.

06

12-2016

wtorek

28 urodziny obchodzi Dawid Tomkotonis

07

12-2016

środa

08

12-2016

czwartek

09

12-2016

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 108
ogółem: 697 983

statystyki szczegółowe

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
plus 9 25 8 1 0 24 - 6 +18
2.
minus 10 23 7 2 1 33 - 11 +22
3.
bz 9 17 5 2 2 14 - 11 +3
4.
bz 9 14 4 2 3 16 - 17 -1
5.
bz 9 13 4 1 4 11 - 12 -1
6.
bz 9 13 4 1 4 15 - 18 -3
7.
bz 9 13 4 1 4 16 - 20 -4
8.
bz 9 12 3 3 3 14 - 14 0
9.
bz 9 10 3 1 5 29 - 30 -1
10.
bz 10 10 3 1 6 14 - 19 -5
11.
plus 9 9 2 3 4 12 - 15 -3
12.
minus 9 8 2 2 5 10 - 20 -10
13.
bz 10 2 0 2 8 9 - 24 -15

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
5 13 4 1 0 18 - 5 +13
2.
4 12 4 0 0 13 - 3 +10
3.
5 10 3 1 1 9 - 5 +4
4.
6 7 2 1 3 12 - 13 -1
5.
5 7 2 1 2 15 - 12 +3
6.
4 7 2 1 1 4 - 4 0
7.
6 6 2 0 4 8 - 11 -3
8.
4 5 1 2 1 6 - 6 0
9.
4 5 1 2 1 4 - 4 0
10.
5 4 1 1 3 4 - 8 -4
11.
3 3 1 0 2 4 - 7 -3
12.
3 3 1 0 2 5 - 9 -4
13.
6 1 0 1 5 9 - 19 -10

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
5 13 4 1 0 11 - 3 +8
2.
5 10 3 1 1 15 - 6 +9
3.
6 10 3 1 2 11 - 11 0
4.
4 9 3 0 1 7 - 4 +3
5.
4 7 2 1 1 5 - 6 -1
6.
5 7 2 1 2 10 - 10 0
7.
5 7 2 1 2 12 - 13 -1
8.
3 6 2 0 1 3 - 5 -2
9.
6 5 1 2 3 6 - 13 -7
10.
4 4 1 1 2 6 - 8 -2
11.
5 4 1 1 3 6 - 9 -3
12.
4 3 1 0 3 14 - 18 -4
13.
4 1 0 1 3 0 - 5 -5

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Sparta ZłotówSparta Złotów 9 25 8 1 0 24 - 6 +18
2. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 10 23 7 2 1 33 - 11 +22
3. Polonia ChodzieżPolonia Chodzież 9 17 5 2 2 14 - 11 +3
4. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 9 14 4 2 3 16 - 17 -1
5. Unia UjścieUnia Ujście 9 13 4 1 4 11 - 12 -1
6. Iskra KrajenkaIskra Krajenka 9 13 4 1 4 15 - 18 -3
7. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 9 13 4 1 4 16 - 20 -4
8. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 9 12 3 3 3 14 - 14 0
9. Leśnik MargoninLeśnik Margonin 9 10 3 1 5 29 - 30 -1
10. Noteć DziembowoNoteć Dziembowo 10 10 3 1 6 14 - 19 -5
11. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 9 9 2 3 4 12 - 15 -3
12. Sokół szamocinSokół szamocin 9 8 2 2 5 10 - 20 -10
13. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 10 2 0 2 8 9 - 24 -15

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Orzeł OsiekOrzeł Osiek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Iskra KrajenkaIskra Krajenka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Noteć DziembowoNoteć Dziembowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Sokół szamocinSokół szamocin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Leśnik MargoninLeśnik Margonin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Sparta ZłotówSparta Złotów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Unia UjścieUnia Ujście 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Włókniarz OkonekWłókniarz Okonek 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Polonia JastrowiePolonia Jastrowie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Łobzonka WyrzyskŁobzonka Wyrzysk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Orkan ŚmiłowoOrkan Śmiłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Zjednoczeni KaczoryZjednoczeni Kaczory 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Polonia ChodzieżPolonia Chodzież 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213
1. Orzeł Osiek XXX - - 1:21:11:0 - - - 1:1 - - -
2. Zjednoczeni Kaczory2:2 XXX - - - 2:3 - 1:32:6 - 2:40:1 -
3. Orkan Śmiłowo - 0:0 XXX - 2:14:1 - - 7:3 - - 5:0 -
4. Łobzonka Wyrzysk - - 0:4 XXX - 1:3 - - 4:2 - - - -
5. Polonia Jastrowie - - - 2:2 XXX - - 0:3 - 3:0 - - 1:1
6. Włókniarz Okonek - - - - 2:1 XXX - 0:0 - 0:22:1 - -
7. Unia Ujście1:21:00:3 - - - XXX - - 1:1 - - 1:2
8. Sparta Złotów - - - 4:1 - - 1:0 XXX - 5:2 - - 3:0
9. Leśnik Margonin - - - - 4:25:52:31:2 XXX - 3:0 - -
10. Sokół szamocin - 1:02:51:2 - - - - - XXX - - -
11. Noteć Dziembowo0:2 - 3:21:3 - - 0:2 - - 3:0 XXX - 1:2
12. Iskra Krajenka4:3 - - - 0:1 - 1:21:35:3 - 1:1 XXX -
13. Polonia Chodzież3:13:01:12:1 - - - - - - - 0:2 XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Orkan Śmiłowo - Orzeł Osiek
Sparta Złotów - Noteć Dziembowo
Polonia Jastrowie - Unia Ujście
Łobzonka Wyrzysk - Iskra Krajenka
Włókniarz Okonek - Polonia Chodzież
Sokół szamocin - Leśnik Margonin

Ostatnie spotkanie

Orzeł OsiekSokół szamocin
Orzeł Osiek 1:1 Sokół szamocin
2016-10-22, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Orzeł Osiek 1:1 Sokół szamocin
Leśnik Margonin 5:5 Włókniarz Okonek
Polonia Chodzież 2:1 Łobzonka Wyrzysk
Iskra Krajenka 0:1 Polonia Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory 1:3 Sparta Złotów
Noteć Dziembowo 3:2 Orkan Śmiłowo

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

18.05.2013r. Orzeł Osiek-Sokół Kościerzyn Wielki 2:1
Ładowanie...