TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • POGOŃ ŁOBŻENICA - SOKÓŁ SZAMOCIN 3:0
  • UNIA WAPNO - CZARNI FERDYNANDOWO 0:3
  • WEŁNA SKOKI - ŁOBZONKA WYRZYSK 0:7
  • SOKÓŁ DAMASŁAWEK - ORZEŁ OSIEK 0:0
  • NIELBA WĄGROWIEC - GTS ORZEŁ LIPKA 1:4

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Brak aktywnych ankiet.

Wybory zarządu Orła.

• autor: Protection, 2015-02-09 22:10

Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze TSK Orzeł Osiek z dnia 08.02.2015 rozpoczęło się z lekkim opóźnieniem o godzinie 17:10. Na zebranie przybyło prawie 40 osób, z czego największą część stanowili seniorzy klubu. Pojawiło się także dwóch radnych z Osieka, Panowie Zbigniew Piotrowski oraz Stefan Wełniak.

Spotkanie otworzył Pan Jacek Filipiak przedstawiając cele i dotychczasowe osiągnięcia Towarzystwa. Wspomniał między innymi o awansie do ligi okręgowej oraz dobrej grze juniorów, którzy niezmiennie zajmują czołowe miejsca w tabeli ligowej. Następnie przedstawiono porządek obrad, a Damian Nieroda odczytał sprawozdanie finansowe za rok ubiegły sporządzone przez komisję rewizyjną. Ustępującemu zarządowi udzielono absolutorium bez głosu sprzeciwu.

Jednogłośnie podjęto decyzję, by w nowym zarządzie zasiadło 7 osób. Przystąpiono do zgłaszania kandydatur. Sprawowania funkcji odmówili: dotychczasowy prezes, Wiesław Bilicki, oraz wiceprezes, Tomasz Bogdański. O re-elekcję nie ubiegali się również Dawid Tomkotonis i Marcin Koc. Po głosowaniu odbyła się przerwa, podczas której nowo wybrani członkowie zarządu rozdzielili pomiędzy siebie stanowiska i zakres obowiązków. Nowo ukonstytuowany zarząd został przedstawiony po przerwie przez Damiana Nierodę:

prezes: Jacek Filipiak (ur. 1964) - w poprzedniej kadencji sekretarz i skarbik Orła,
wiceprezes: Wiesław Nowicki (ur. 1975) - pracownik Urzędu Miasta i Gminy Wyrzysk, były piłkarz Orła,
wiceprezes Karol Boinski (ur. 1988) - piłkarz Orła, trener juniorów,
sekretarz: Paweł Białczak (ur. 1988) - siatkarz Orła,
skarbnik: Damian Nieroda (ur. 1987) - były piłkarz Orła, opiekun trampkarzy, nauczyciel, przedsiębiorca,
Krystian Kowalski (ur. 1983) - piłkarz Orła,
Rafał Rózga (ur. 1975) – przedsiębiorca.

Do komisji rewizyjnej wybrano: Tomasza Bogdańskiego, Wiesława Bilickiego, Romana Dobosza.

Podczas spotkania poruszono również temat członkostwa honorowego. W toku dyskusji podjęto jednak decyzję, by nowy zarząd zajął się tą kwestią w późniejszym terminie.

Głos zabrali również przybyli radni, składając podziękowania ustępującemu zarządowi za jego wkład i gratulując nowo wybranym. Zapewniali, że na szczeblu samorządowym będą robić wszystko, by wspierać Orła, jednak by było to możliwe, w klubie musi istnieć chęć do aktywnego działania na polu sportowo-kulturalnym.

Podczas spotkania funkcję protokolanta pełnił Łukasz Nieroda.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Błyskawica NieżychowoORZEŁ OSIEK
KS Błyskawica Nieżychowo 0:1 ORZEŁ OSIEK