TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2014-08-17 Inaugarcja sezonu!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • TP Polonia Piła - Pogoń Łobżenica 3:3
  • Unia Ujście - Zjednoczeni Kaczory
  • Włókniarz Okonek - Orzeł Osiek 4:1
  • Sparta Złotów - Orkan Śmiłowo 0:2
  • Stella Białośliwie - GLKS Wysoka 2:2
  • Łobzonka Wyrzysk - Polonia Jastrowie
  •        

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

01

09-2014

pon.

02

09-2014

wtorek

03

09-2014

środa

04

09-2014

czwartek

05

09-2014

piątek

06

09-2014

sobota

Orzeł Osiek - Sparta Złotów - 16:00

Orzeł Osiek - Sparta Złotów - 13:30

07

09-2014

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 272, wczoraj: 413
ogółem: 475 249

statystyki szczegółowe

Ankiety

Na którym miejscu Orzeł skończy sezon w Lidze Okręgowej ?

Aktualnoci


OSTATECZNY TERMIN!!!

  • autor: Galaktyczny07, 2011-05-10 22:42

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

W dniu 18.06.2011r. o godz. 19:00 w pawilonie sportowym odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Towarzystwa Sportowo-Kulturalnego "ORZEŁ" w Osieku nad Notecią. Wszystkich członków i sympatyków Naszego klubu serdecznie zapraszamy.

Zarząd TSK  "ORZEŁ" w Osieku nad Notecią


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [418]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Orzeł OsiekSparta Złotów
Orzeł Osiek   Sparta Złotów
2014-09-06, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
Polonia Jastrowie - TP Polonia Piła
GLKS Wysoka - Łobzonka Wyrzysk
Orkan Śmiłowo - Stella Białośliwie
Orzeł Osiek - Sparta Złotów
Zjednoczeni Kaczory - Włókniarz Okonek
Pogoń Łobżenica - Unia Ujście

Ostatnie spotkanie

Włókniarz OkonekOrzeł Osiek
Włókniarz Okonek 4:1 Orzeł Osiek
2014-08-30, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
TP Polonia Piła 3:3 Pogoń Łobżenica
Unia Ujście Zjednoczeni Kaczory
Włókniarz Okonek 4:1 Orzeł Osiek
Sparta Złotów 0:2 Orkan Śmiłowo
Stella Białośliwie 2:2 GLKS Wysoka
Łobzonka Wyrzysk Polonia Jastrowie

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

Juniorzy : Sokół Kościerzyn Wielki-Orzeł Osiek 2:2
Ładowanie...