TSK Orzeł Osiek - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Aktualności:
  • 2014-09-06 Orzeł Osiek - Sparta Złotów
  • 2014-08-17 Inaugarcja sezonu!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Osiek - TP Polonia Piła 2:1
  • Zjednoczeni Kaczory - Orkan Śmiłowo 2:0
  • Pogoń Łobżenica - GLKS Wysoka 2:4
  • Unia Ujście - Polonia Jastrowie 4:2
  • Włókniarz Okonek - Łobzonka Wyrzysk 4:5
  • Sparta Złotów - Stella Białośliwie 7:1
  •        

Zegar

Logowanie

Buttony

Statystyki drużyny

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

25

10-2014

sobota

Orzeł Osiek - Zjednoczeni Kaczory - 15:00

Orzeł Osiek - Leśni Zawada - 12:00

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

31

10-2014

piątek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 166, wczoraj: 273
ogółem: 496 846

statystyki szczegółowe

Ankiety

Na którym miejscu Orzeł skończy sezon w Lidze Okręgowej ?

Aktualnoci


OSTATECZNY TERMIN!!!

  • autor: Galaktyczny07, 2011-05-10 22:42

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

W dniu 18.06.2011r. o godz. 19:00 w pawilonie sportowym odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Towarzystwa Sportowo-Kulturalnego "ORZEŁ" w Osieku nad Notecią. Wszystkich członków i sympatyków Naszego klubu serdecznie zapraszamy.

Zarząd TSK  "ORZEŁ" w Osieku nad Notecią


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [433]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Orzeł OsiekZjednoczeni Kaczory
Orzeł Osiek   Zjednoczeni Kaczory
2014-10-25, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
TP Polonia Piła - Stella Białośliwie
Łobzonka Wyrzysk - Sparta Złotów
Polonia Jastrowie - Włókniarz Okonek
GLKS Wysoka - Unia Ujście
Orkan Śmiłowo - Pogoń Łobżenica
Orzeł Osiek - Zjednoczeni Kaczory

Ostatnie spotkanie

Orzeł OsiekTP Polonia Piła
Orzeł Osiek 2:1 TP Polonia Piła
2014-10-18, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Orzeł Osiek 2:1 TP Polonia Piła
Zjednoczeni Kaczory 2:0 Orkan Śmiłowo
Pogoń Łobżenica 2:4 GLKS Wysoka
Unia Ujście 4:2 Polonia Jastrowie
Włókniarz Okonek 4:5 Łobzonka Wyrzysk
Sparta Złotów 7:1 Stella Białośliwie

MECZE MŁODZIEŻY !!

JUNIORZY
 

 

Losowa galeria

JUNIORZY : Orzeł Osiek-Pogoń Łobżenica 2:0
Ładowanie...